30.03.2019 Boston Celtics – Indiana Pacers

Doğu konferansında 5.sırada bulunan Boston Celtics evinde, 4. sırada bulunan Indiana Pacers takımını ağırlayacak. Mücadele Türkiye saati ile 02:00’da başlayacak. Takımlar arasında ocak ayında oynanan son maçı Boston 27 sayı fark ile kazanmıştı. Takımların aralarında yapılan son 10 karşılaşmada Boston 6 galibiyet elde etmiş. İddaa otoriteleri bu karşılaşma için +6,5 handikabı Indiana takımına vermişler. Toplam skor limitini ise 214,5 olarak belirlemişler.

Boston Celtics takımında Horford, Irving ve Williams sakat listesinde ama dinlenmek için oynamadıkları biliniyor. Koç gece oynanacak maçta isterse oynayabilirler. Takım son maçında Cleveland’ı yenerek 4 maçlık mağlubiyet serisine son verdi. Takımın son oynadığı 9 maçın 7 tanesi iddaa verilerine göre üst olarak tamamlandı. Takımın iç saha performansına bakacak olursak %50 handikaplı kazanma oranına sahip. Ortalama 113 sayı ile karşı potayı sallarken, 106 sayıya engel olamıyorlar. Toplam sayı performansları ise 219 sayı olarak gerçekleşmiş.

Indiana takımında Oladipo hariç takım tam kadro parkede olabilir. Son olarak Oklahoma takımına 107-99 mağlup oldu. Aslında son 6 maçın 5 tanesini kaybetti. Sadece Denver maçını kazandı. Takım dış saha karnesini elimize aldığımızda toplam skor performanslarını 212 sayı olarak görürüz. Ortalama 105 say karşı potaya gönderirken, 107 sayı kendi potalarında görüyorlar. Takımın son 10 maçından 8 tanesi alt olarak bitmiş.

Bir takımın maçları çoğunlukla üst biterken diğer takımın çoğunlukla alt bitmekte. Indiana’nın savunma yapacağını düşünüyorum. Bu durum Boston’u alt sayılarda tutmasını bekliyorum. Bu yüzden tercihim 214,5 ALT olacaktır.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir