28.03.2019 Oklahoma City Thunder -Indiana Pacers

Batı konferansında 7. sırada bulunan Oklahoma City Thunder evinde, batı konferansında 4. sırada bulunan Indiana Pacers takımını ağırlayacak. 15 mart tarihinde oynanan son maçı Indiana 2 sayı farkla kazanmıştı. Oklahoma’nın evinde oynanan son 5 karşılaşmadan 3 tanesini Indiana kazanmış. Takımların aralarında oynanan son 8 karşılaşmanın sadece 2 tanesi üst olarak tamamlanmış. İddaa bu karşılaşma için +6,5 handikabı Indiana takımına vermiş. Toplam skor için ise 215,5 sayı belirlemiş.

Oklahoma takımında sadece A. Roberson sakat durumda. Takım son 10 maçında 6 mağlubiyet aldı. Takımın evinde handikaplı kazanma oranı %44. Karşı potaya ortalama 113 sayı gönderirken, 107 sayıya engel olamıyorlar. Toplam sayı performansları ise 221 sayı olarak dikkat çekiyor. Verilen toplam skordan yukarıda bir değer. İlk yarılarda 56 sayı atıp, 54 sayı kendi potalarında görüyorlar.

Indiana takımında sakat listesinde 2 oyuncu görülüyor. Collison’un durumuna maç saatinde karar verilecek. Rakibi ile aynı olmakla beraber son 10 maçında 6 galibiyet 4 yenilgisi bulunmakta. Son olarak evinde Denver’ı 36 sayı farkla yendi. Maçta parkenin tartışmasız yıldızı Bogdanovic idi. 35 sayı ile maça renk katmıştı. Takımın deplasman karnesine bakacak olursak, %41 handikaplı kazanma oranına sahip. 105 sayı ortalamasına sahipler ve 107 sayı kendi potalarında görüyorlar. Toplam skor başarıları ise 212 sayı olarak gerçekleşmiş.

Bu maç için tercihim IY 2 (+3,5) olacak.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir