28.02.2019 Charlotte Hornets – Houston Rockets

Charlotte son iki maçını kaybetti. Houston ise son 2 maçını kazanmış olarak bu gece parkeye çıkacak. Mücadele TSİ 03:00’dabaşlayacak. İzlenmesi gerekli bir maç olacağa benziyor. Bu maç için baremler ise şöyle belirlenmiş handikap +4,5 ve Charlotte takımında. Sayı limitimiz ise 227,5 olarak tablolarda yerini almış.

Charlotte doğu konferansında 8. sırada kendine yer buluyor. Takım 2 maç kaybedip sonra 1 maç kazanan bir ekip. İyi bir çıkış grafiği yakalayamıyorlar. İç sahada handikaplı kazanma oranı %55. Toplam skor performansları 220 sayı. Evinde ortalama 112 sayı atıyorlar. Yedikleri ise 107 sayı. Ekibin ilk yarılarda 56 sayı attığını görüyorum. İlk yarı performansları biraz dengesiz. Handikap ise +2,5. Takımda iki sakat oyuncu gözüküyor J. Macura ve M .Williams ancak oyuncuların oynayıp oynayamayacağına maç saatinde karar verilecek.

  Houston son maçlarında evinde Atlanta’yı ve deplasmanda Golden State maçlarından galip çıkarak geldi. Takımda tek sakat oyuncu Nene ve takımı etkileyebilecek bir eksik değil. Takımın dış sahada handikaplı kazanma oranı %43 olarak kayıtlara geçmiş. 216 sayılık bir toplam skor başarıları var. ortalama 108 sayıyı karşı potaya gönderiyorlar. Takımın son maçlarına baktığımızda ilk yarıları önde tamamladığını göreceksiniz. Takımın en skorer ismi James Harden son maçta 28 sayı çıkardı. arkasından Chris Paul onu 20 sayı ile takip etmekte. Bu ikili maçın sonucunu belirleyecek ikili olarak görüyorum.

Toplam skor bu maç için denenebilir ancak benim tercihim IY 2 (-2,5) olacak. Houston takımının ilk yarı performansına güveniyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir