28.02.2019 Brooklyn Nets -Washington Wizards

Son 4 maçını kaybeden Washington ile son 4 maçından 3 galibiyet çıkaran Brooklyn bu gece karşı karşıya gelecek. Müsabaka Türkiye saati ile 03:30’da oynanacak. İddaa otoriteleri Washington’un aldığı mağlubiyetleri göz önünde tutarak handikabı kendilerine +5,5 olarak vermiş. Toplam sayı limiti ise 236,5 olarak belirlenmiş. Toplam skorun yüksek olduğunu fark etmişsinizdir. Açıklamadan önce takımları inceleyelim.

Brooklyn Nets son maçında San Antonio’u farkla, öncesinde Charlotte’ı 2 sayı farkla mağlup ederek bu maça geldi. Washington’a göre daha moralleri yerinde. Takımda tek sakat oyuncu S. Dinwiddie 13 marta kadar takımını eksik bırakacağı öngörülüyor. Takımın ikinci en iyi sayı ortalamasına sahip oyuncusu bu yüzden dikkate almakta fayda görüyorum. Diğer taraftan galip gelinen son 2 maçta oyuncu yine parkede değildi ancak takım kazanmasını bildi. Takım evinde %48 handikaplı kazanma oranına sahip. Ortalama evinde 112 sayıyı rakip fileye bırakıp, 111 sayıya engel olamıyorlar. Toplam skor performansı ise 223 olarak verilere yansımış.

Washington Wizards son maçında 7 fark ile Indiana’ya evinde kaybetti. Takımda sakat 3 oyuncu var. Biliyorsunuz J.Wall sezonu kapattı. D.Robinson‘un durumuna maç saatinde karar verilecek. D.Howard ise 5 mart öncesinde yok. J.Wall’un olmaması büyük eksiklik, Howard ise takıma katkı sağlayan bir oyuncu. Takım deplasmanda %33 handikaplı kazanma oranına sahip. Sayı verileri ise şu şekilde attığı 110, yediği 118 sayı. Toplam skor ise 228 olarak dikkat çekiyor.

İlk yarı sonuçları ve performansları, handikap oranı ve sakatlar değerlendirildiğinde tercihimi 236,5 ALT olarak yapıyorum. Sayının bu rakama çıkacağını düşünmüyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir