26.02.2019 Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings

Bu gece sabaha karşı TSİ 04:00‘ da son maçında kaybetmiş Minnesota ile son maçını kazanmış Sacramento ile karşılaşacak. İki takımda batı konferansında Sacramento 9. sırada, Minnesota 11. sırada yer alıyor. Güç olarak aralarında fazla fark yok. İki takımın özelliği ise fazla sayı atmaları özellikle Sacramento takımının. Bu yüzden toplam skor limiti 236,5 olarak belirlenmiş. Handikap ise +3,5 ile Sacramentoda.

Minnesota deplasmanda Milwaukee’den 140 sayı yemesi biraz beni şaşırttı. Bu maçta böyle bir durumun olacağını düşünmüyorum. Hatta Sacramento ortalamanın altında bile atabilir. Takımda K.Towns ve R. Covington’un durumu maç saatinde belli olacak. Takım dış sahada toplam skor sayısı 221 ve gerçekten iyi bir veri. Ortalama 112 sayı atıp, kendi çemberlerinde 108sayı görüyorlar. Handikaplı kazanma oranı ise %51.

  Sacramento son maçında Oklahoma’yı deplasmanda 119 sayı atarak galip geldi. C.Brewer takımda tek sakat oyuncu ancak oynayıp oynayamayacağı maç saatinde belli olacak.
Takım dış sahada toplam skor sayısı 230 ve gerçekten iyi bir veri. Ortalama 113 sayı atıp, kendi çemberlerinde 117 sayı görüyorlar. Handikaplı kazanma oranı ise %48.

Toplam skor aşırı yüksek gibi gelebilir ancak 230 civarında sayı olacaktır. Minnesota’nın ev sahibi olmasından dolayı bir miktar savunmaya önem vereceğini düşünüyorum bu yüzden tercihim ALT (236,5)

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir