26.02.2018 Cleveland Cavaliers- Portland T Blazers

    Son maçlarını kazanmış iki takımı bu gece parkede izleyeceğiz. Karşılaşma TSİ 03:00’da başlayacak. Handikap Cleveland’a +9,5 olarak verilmiş. Toplam skor ise 222,5 olarak belirlenmiş. Cleveland doğu konferansında 14. Sırada yer alıyor. Portland ise batı konferansında 4. Sırada yer almakta.

Cavaliers

    Cleveland son iki maçında Memphis ve Phoenix takımlarına ortalama 111 sayı atarak evinde kazandı. Takımda 3 sakat oyuncu bulunuyor ve bu maçta yer almayacaklar. T.Thompson, J. Smith , J. Henson. Bu oyuncuların olmaması takımı dibe götürmeyeceğini düşünüyorum.Cedi bu akşam takımda önemli bir rol üstlenecektir. Takımın iç sahada handikaplı kazanma oranı %47. Attığı sayı 104, yediği ise 111 sayı. Toplamda 115 sayı gibi bir skor çıkarmışlar. İlk yarılarda ise rakibine göre 2 sayı fazla atarak 53 sayı atmışlar.

Portland

    Portland ise sırası ile evinde Golden state sonra deplasmanda Brooklyn ve Philadelphia karşısında galip geldi. Takımın morali yerinde. Takımda tek sakat oyuncu E. Turner. Takım deplasmanda 109 sayıyı karşı potaya bırakırken, kendi potalarında 112 sayı görmüşler. Handikaplı kazanma oranı takibine göre biraz düşük ve %41. Son maçlarına baktığımızda ilk yarılarda biraz daha tutuk olduğunu görürüz.

    Cleveland’ın handikaplı kazanma oranı ve ilk yarıları daha başarılı oluşundan dolayı tercihimi İY 1(+4,5) olarak kullanıyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı önerir, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir