25.03.2019 New Orleans Pelicans – Houston Rockets

Batı konferansında 12. Sırada bulunan New Orleans Pelicans takımı, 3. Sırada bulunan Houston Raockets takımını ağırlayacak. Karşılaşma Türkiye saati ile 02:00’da başlayacak. Takımlar arasında oynanan son 10 maçın 6 tanesini Houston 4 tanesini New Orleans kazanmış durumda. Bu maçların %50 si alt olarak tamamlandı. İddaa bu karşılaşma için +9,5 handikap belirlemiş ve bu handikap New Orleans takımında. Toplam skor limiti ise 226,5 olarak verilmiş.

New Orleans takımında 3 sakat oyuncu bulunuyor, bunlar arasında Anthony Davis de bulunuyor ancak durumuna maç saatinde karar verilecek. Takım son 8 maçından sadece 1 galibiyet çıkarabilmiş durumda. Hedefleri yok. Son olarak Orlando takımına 23 sayı farkla kaybettiler. Takmın iç saha verilerine bakacak olursa %45 handikaplı kazanma oranı bulunmakta. 116 sayı atarken 114 sayı kendi çemberlerinde görüyorlar. Toplam skor performansları ise 230 sayı olarak gerçekleşmiş. Son 10 karşılaşmasının 7 tanesi iddaa verilerine göre alt olarak tamamlanmış.

Houston takımında tek sakat oyuncu I. Hartenstein olarak görülüyor. Oyuncunun 26 mart tarihinde parkeye dönmesi bekleniyor. Takımın son 10 maçtan 8 galibiyet çıkarmış. Bay sakal son zamanlarda yıldız oyuncu olduğunu bir kez daha hatırlattı. Takım dış sahada 109 sayı ile karşı potayı sallarken, 107 sayının geçmesine izin veriyorlar. Handikaplı kazanma oranı ise %47. Toplam skor performansları ise 216 sayı olarak gerçekleşmiş. Son 10 maçın sadece 2 tanesi üst olarak tamamlanmış.

Bu maç için tercihim 226,5 sayıdan ALT olacaktır.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir