25.02.2019 Denver Nuggets – L.A. Clippers

Bu gece bol sayı göreceğimiz bir diğer NBA karşılaşması Denver Nuggets ile L.A. Clippers arasında gerçekleşecek. Müsabaka TSİ 01:00’da başlayacak.  Maçın iddaa bilgileri ise şu şekilde; handikap (+8,5) olaral L.A Clippers’da. Toplam sayı limiti ise 232,5 olarak sayfalara işlenmiş. Son 2 maçını kazanmış iki takım bu gece parkede bize seyir zevki yüksek bir maç iletecektir. Şimdi gelin takımları inceleyelim.

Denver Nuggets takımında T. Lyles ve Michael Porter Jr. sakat olduğu için müsabaka yoklar. Eksikler maçı etkileyecek türden değil, bu yüzden değerlendirmeye almayabiliriz.  Denver batı konferansında Golden State’nin ardından ikinci sırada bulunuyor. Neden orada olduğu ise kazanma oranı %66 kazanma oranına sahip, bu oran evinde olunca %86’ya çıkmakta. Takım 111 sayı karşı potayı sallarken, kendi potasında 106 sayıya engel olamamış. Takım biraz daha savunma yapsa daha iyi işler çıkaracağını düşünüyorum.

L.A Clippers son maçında Memphis’i  deplasmanda 112 sayı atarak galibiyete ulaştı.Memphis’e bu kadar sayı atmak güzel olsa gerek. Takımda sakat 2 oyuncu var amaskora etki edebilecek oyuncular değil. Takım %56 handikaplı kazanma oranına sahip. Dış sahada ise bu oran %54’edüşüyor. Rakibine göre aşağılarda. Ekip 113 sayı ile rakip potanın tozunualmakta, savunmada ise 111 sayının geçmesine izin veriyorlar.

Takımları inceledik ve karar vermesi zor bir yere gelmişbulunmaktayız. Toplam sayı 232,5 ileyüksek ancak bu civarda sayı olacağını düşünüyorum. İlk yarılardan anlamlı birveri çıkmıyor. Bu yüzden tercihimi MS1(-8,5) olarak kullanıyorum.  Denver 120 sayıya yaklaşacak ve Clippers’ıortalama sayının biraz altında tutacağını düşünüyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızıtavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir