24.03.2019 Charlotte Hornets – Boston Celtics

Bu gece doğu konferansında 10. Sırada bulunan Charlotte Hornets ile 5. Sırada bulunan Boston Celtics takımları karşı karşıya gelecek. Müsabaka TSİ 01:00’da başlayacak. Takımlar arasında Boston ev sahipliğinde oynanan son 2 maçı Celtics takımı kazandı. İddaa bu maç için +3,5 handikabı Charlotte takımına vermiş. Toplam sayı limiti ise 221,5 olarak belirlenmiş.

Charlotte takımında C.Zeller ve Michael Kidd-Gilchristsakatlar listesinde görülüyor. Charlotte takımı son 5 maçında 2 galibiyet ancak alabildi. Son olarak son olarak Minnesota’yı 113-106 olarak geçmişti. Takımın en skorer oyuncusu Kemba Walker ortalama 34 sayı ile oynuyor. Bu oran rakip takımda bulunan Irving’den 2 sayı daha yüksek. Ekip iç sahada %50 handikaplı kazanma oranına sahip. Rakip potayı ortalama 112 kez sallarken, kendi potalarında 107 sayı görüyorlar. Toplam sayı performansları ise 219 olarak gerçekleşmiş. Takım son maçlarında ortalama 113 sayı kaydediyor, Miami maçı hariç. Takımın son 10 maçından 5 tanesi iddaa verilerine göre üst olarak tamamlanmış.

Boston Celtics takımında 3 sakat oyuncu bulunuyor bunlar; Al Horford, Aron Baynes, Gordon Hayward.  Horford takımda 28 sayı ortalaması ile oynuyordu. Hayward ise 24 sayı ortalaması ile oynuyor. Sayı yollarında bir miktar sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum. Takım dış sahada %37 handikaplı kazanma oranına sahip. 108 sayı ortalaması ile oynuyorlar. Toplam skor ortalamaları ise 217 sayı olarak kayıtlara geçmiş. Takımın son 5 maçı iddaa verilerine göre üst olarak tamamlanmış. Takım son 2 maçtır rakiplerine kaybediyor. Playoff yaklaştıkça bu durum can sıkıcı olacak.

Son maçlara bakıldığında ve skor limitine bakıldığında maçın üst olacağı söylenebilir ancak sakatlar dikkate alınırsa işler değişecektir. Bu yüzden tercihim 221,5 ALT olacak.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir