24.02.2019 Washington Wizards – Indiana Pacers

Bu gece TSİ 03:00 son maçını kazanan Indiana Pacers ile son maçını kaybeden  Washington Wizard karşı karşıya gelecek. Seyir açısından güzel bir maç olmasını bekliyorum. Sayı limiti iddaa severlere 221,5 olarak verilmiş. Handikap ise +1,5 ile Indiana Pacers takımında.

Washintong son üç maçını kaybetmiş durumda. Destekçilerine bu maçı kazanarak umut vermek istiyor. John Wall sezonu kapattı. Dwight Howard sakat. D. Robinson’un durumu maç saatinde belli olacak. Takım NBA ortalamalarında sayı bulmakta. Takımın handikaplı galibiyet oranı %46 ve düşük. Potalarında gördükleri sayı ortalaması 114. Yine bu ortalamada oynayacaklarını düşünüyorum.

Indiana Pacers takımında iki oyuncu sakat M. Turner ve V. Oladipo. Takımın en iyi sayı ortalamasına sahip oyuncusu sakat olduğundan sayı performansları bir miktar düşecektir. Handikapın kendilerine verilmesinin nedenlerinden biri bu oyuncu. Handikaplı kazanma oranı %52 ve rakibinden yüksek. Ortalama 107 sayı atıp 102 sayıya engel olamıyorlar. Son maçında 2’den 1 yapan takımı parkede izleyeceğiz.

Sakatlar, ev sahibi olma, son maçı kazanma, handikaplı kazanma göz önüne alındığında Indiana Pacers’ın maçı kazanacağını düşünüyorum. Tercihim MS:2 (+1,5)

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir