24.02.2019 Atlanta Hawks – Phoenix Suns

Uzun uzun süredir galibiyet yüzü göremeyen Phoenix Suns ile play-off umudu olan Atlanta Hawks arasında bol sayılı bir maç bizi bekliyor. Müsabaka TSİ 03:00’da başlayacak.  İddaa otoriteleri bu maç için Phoenix’e +2,5 handikap vermiş. Toplam sayı limiti için ise 233,5 olarak uygun görmüş. Şimdi gelin takımlara bakalım.

Atlanta son zamanlarda istikrarsız bir gidiş içinde bulunuyor. Bir maç kazanıp 2 maç kaybediyor. Takımda iki sakat oyuncu var, M. Plumlee ve  K. Huerter. Takımı çok fazla etkileyebilecek oyuncular değil. Takım toplam skor ortalaması 228. İlk yarılarda pek kazanamıyor. İlk yarılarda rakip çembere ort. 57. Sayı göndermişler ama 59 sayı kendi potalarında görmüşler. Takımın ilk yarıda 60 sayının üzerine çıkacağını düşünüyorum.

Phoenix istikrarlı ancak kaybetme yönünde. Takımın önemli oyuncularında T.J. Warren sakat koç bu maçta oyuncuyu riske etmek ister mi bilinmez. Toplam sayının yüksek belirlenmesinden dolayı oynayacağını varsayıyorum. Takım 104 sayı ortalaması ile oynuyor. İlk yarı sayı ort. ise 52. İlk yarı performanslarını maç sonu performanslarını aratmıyor. Hedefsiz bir takım gibi hareket ediyorlar.

Atlanta ilk yarılarda ne kadar kötü olsa bu maçta durumun farklı olacağına inanıyorum. Bu yüzden tercihim İY 1 (-1,5).

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı önerir, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir