23.03.2019 Houston Rockets – San Antonio Spurs

Gecenin seyir zevki yüksek olacak bir diğer NBA karşılaşması Houston Rockets ile San Antonio Spurs arasında geçecek. Müsabaka TSİ 03:00’da başlayacak. Houston batı konferansında 3. Sırada yer almakta, rakibi San Antonio ise 7. Sırada bulunuyor. İki takım arasından oynana son maçı Houston kazanmış görülüyor. İddaa ise handikabı San Antonio takımına +5,5 olarak vermiş. Toplam sayı limitini ise 220,5 olarak belirlemiş.

Houston takımında sakat 2 oyuncu listelenmiş ama durumları hakkında güncelleme yapılmamış, ben bu maçta oynayabileceklerini düşünüyorum, bu yüzden Houston takımını tam kadro olarak kabul ediyorum. Son 10 maçında 2 mağlubiyet aldı. Biri son maçı olan 115-115 uzatmalara giden maçı Memphis’e karşı 1 sayı farkla kaybetti. Takımın iç saha rakamları ise söyle handikaplı kazanma oranı %56, attığı sayı ise ortalama 115, potasında gördüğü sayı ise 109. Takımın oynadığı son 10 maçtan sadece 2 tanesi iddaa verilerine göre üst bitmiş.

San Antonio Spurs takımında sezonu kapatmış olan Murray sakat listesinde yerini almış. Son 10 maçında sadece 1 mağlubiyeti bulunuyor. Son maçında Miami takımına evinde 110-105 kaybetti. Takımın veri tablosunda baktığımızda ise şunları görüyoruz, dış sahada handikaplı kazanma oranı %49. Attığı sayı ise 110, kendi çemberlerinde ise 114 sayı görmüşler. Toplam skor performansları 224 sayı olarak gerçekleşmiş. İddaa verilerine göre takımın son 10 maçından sadece 2 tanesi üst olarak bitmiş.

Takımların son performansları yüksek bu yüzden taraf bahsinden kaçıyorum. Toplam skor takımların ortalamalarına göre düşük gibi görülse de aslında normal. İki takımda bugün bir miktar savunma yapacağını düşünüyorum. Bu yüzden tercihim 220,5 ALT.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir