22.03.2019 Atlanta Hawks -Utah Jazz

Doğu konferansında 12. Sırada bulunan Atlanta Hawks takımı evinde batı konferansında 5.sırada bulunan Utah Jazz takımını ağırlayacak. İki takım arasında son yapılan 10 karşılaşmada Atlanta’nın 6, Utah’ın 4 galibiyeti bulunmakta. Karşılaşma TSİ 02:30’da başlayacak. Bu maç için iddaa otoriteleri handikabı Atlanta takımına +7,5 olarak vermiş. Toplam skor limiti ise 226,5 sayı olarak belirlenmiş.

Atlanta takımında 3 oyuncu sakat durumda oynamaları beklenmiyor. Takım son 3 maçında kaybetti. En son Memphis’e karşı kazanmıştı. Takımın iç sahada handikaplı kazanma oranı %43. evinde 113 sayı atıp, 117 sayının çemberden geçmesine izin veriyorlar. Çıkardıkları toplam skor ise 230 sayı. Takım playofflar öncesinde ciddi moral bozukluğu yaşıyor. Sıralamada 12. sıradalar playofflar hayal oldu. Ortalama civarında sayı bulacaklarını düşünüyorum.

Utah Jazz takımında Dante Exum sakat listesinde nisandan önce dönmesi beklenmiyor. son 5 maçını kazanmış moralli bir şekilde parkede yerini alacak. Son 5 maç sayı ortalaması 119 sayı olarak dikkat çekiyor. Takımın dış saha toplam skor performansı 117 sayı olarak gerçekleşmiş. Karşı potayı 109 kez sallarken, kendi potalarında 107 sayı görmüşler. Atlanta bir miktar açık oynayacağını düşünüyorum bu gece bu yüzden Jazz 120 sayıları zorlayacaktır.

Tercihim 226,5 ÜST olarak yapıyorum. Utah Jazz iyi savunma yapsa da karşındaki rakibe göre maç içinde şekilleniyor.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir