17.03.2019 New Orleans Pelicans – Phoenix Suns

Bu gece oynanacak 9 NBA karşılaşmasından bir diğeri TSİ 02:00’da New Orleans Pelicans ile Phoenix Suns arasında gerçekleşecek. New Orleans batı konferansında 12. Sırada yer alırken reakibi Phoenix Suns ise sonuncu sırada. İki takımında playoff için umutları ve hedefleri yok. Gelecek sezonu düşünüyor olmalı gerekiyor. Bu maç için handikap +1,5 olarak Phoenix takımına verilmiş. Toplam sayı limiti ise 232,5 olarak belirlenmiş. İki takım arasında oynanan son 10 mücadelede iddaa verilerine göre 5 maç ÜST olarak bitmiş.

New Orleans Pelicans takımında4 sakat oyuncu var ve hepsinin dönüşüne 16 mart tarihi verilmiş ancak takımdan şu an için bir güncelleme gelmedi. Takım son 5 maçında kaybetti. Son 5 maçında ortalama 109 sayı kaydetti. Takımın iç saha performanslarına bakacak olursak 115 sayı atıp,  kendi çemberlerinde 114 sayı görüyorlar. Handikaplı kazanma oranı %47 olarak gerçekleşmiş. Takımın son 10 maçı dikkate alındığında ise 4 tanesi hariç 6 müsabaka ALT olarak tamamlandı. Playoff’lara doğru yaklaştıkça takım belki kazanmak isteyebilir.

Phoenix Suns takımında 3 sakat oyuncu var ancak durumlarına maç saatinde karar verilecek. Takım son 4 maçını kaybetti. Bu maçlarda ortalama 108 sayı kaydetti. Son 10 maça bakıldığında 7 maç ALT olarak bittiğini göreceğiz. Takımın deplasman performanslarına göz gezdirdiğimizde handikaplı kazanma oranı %42,  olduğunu ve 105 sayı atıp 117 sayı yediklerini görürüz. Takımda en skorer oyuncuyu 25 sayı ile  Booker olarak görüyoruz. Bu maçta ortalamnın üstüne bir miktar çıkacağını düşünüyorum.

Takımların hedefsiz oluşu, son maçlarının ALT olması dolayısyla Tercihim 232,5 ALT olarak yapıyorum. Hedefsiz oldukları için defans yapmayıp bol sayı görme olasılığımız bir miktar var ancak süreye oynayıp kendilerini yormayacaklarını düşünüyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir