17.03.2019 Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers

Bu akşam son iki maçını kazanan Milwaukee Bucks evinde son 3 maçını kazanan Philadelphia 76ers takımını ağırlayacak. Müsabaka Türkiye saati ile 22:30’da başlayacak. Her iki takım doğu konferansında bulunuyor Milwakuee lider, Philadelphia 3. Sırada yer alıyor. Playoffs öncesi hazırlık karşılaşması bekliyorum. Takımlar birbirini tartacaktır. İki takımın son karşılaşmasındaevinde Milwaukke 123 sayı atarak rakibinden puan kazanmasını bilmişti.  PhilaDelphia takımında handikap var ve +6,5 olarak belirlenmiş. Toplam sayı limiti ise 213,5 olarak dikkat çekiyor.

Milwaukee takımında 4 sakat oyuncu bulunuyor. D. Divincenco ve P. Connaughton’ın oynamasına ise maç saatinde karar verilecek. Takım son maçında Miami takımını 113-98 mağlup etti. Üç deplasman karşılaşmasından sonra evlerine dönüyorlar. İç sahada %61 handikaplı kazanma oranına sahip bir ekip. İç sahada ortalama 120 sayı atıp, 106 sayı kendi potalarında görüyorlar. Toplam sayı performansları ise 227 sayı.

Philadelphia 76ers takımında temsilcimiz Furkan Korkmaz sakat listesinde bulunuyor, 28 mart öncesi dönmesi beklenmiyor. Takım son üç maçında 111 sayı kaydetti. Takımın dış sahada handikaplı kazanma oranı %51.  Ortalama 112 sayıya engel olamıyorlar ve rakip potaya 110 sayı gönderiyorlar. Toplam skor performansları ise 223 sayı olarak kayıtlara geçmiş. Bu karşılaşmanın hızlı geçmesini beklemiyorum. Hücum sürelerinin tam kullanıldığı bir maç olacaktır.

Üst sıralardaki bu karşılaşma için tercihim 231,5 ALT.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir