17.03.2019 Miami Heat – Charlotte Hornets

Doğu konferansında 8. Sırada bulunan Miami Heat bu gece evinde 10. Sırada bulunan Charlotte Hornets takımını ağırlayacak. Müsabaka TSİ 20:00’da başlayacak. 7 martta yapılan son karşılaşmayı Miami Heat deplasmanda 84-91 kazanmıştı. Bu karşılaşma için handikap +3,5 ve Charlotte takımında. Toplam skor limiti ise 212,5 olarak belirlenmiş.

Miami Heat takımında J. Winslow ve D. Wade sakat listesinde bulunuyor ancak son karar maç saatinde verilecek. Takım evinde oynadığı son 8 karşılaşmadan 5 galibiyet çıkardı.  Bu karşılaşmalarda ortalama 114 sayı ile karşı potayı salladı. Yediği sayı ise 108 sayı olarak verilere yansıdı. İç sahada handikaplı kazanma oranı %43. Genel ortalamaya bakıldığında 107 sayı atıp 107 sayı kendi potlarında görüyorlar. Bu karşılaşmada bunun üzerine çıkmalarını bekliyorum. Çıkardıkları toplam skor ise 214 sayı olarak gerçekleşmiş.

Charlotte takımında sakat listesinde C. Zeller bulunuyor. Son karar yine maç saatinde belli olacak. Takımın handikaplı kazanma oranı %45 rakibinden pek farkı yok. Deplasmanda 108 sayı atarken, kendi potalarında 114 sayı görüyorlar. Takım son maçında Washington’u 110-116 geçerek kazandı. 2 maçlık mağlubiyet serisinden sonra takıma moral veren bir galibiyet oldu. Takım son 4 deplasman maçında ortalama 114 sayı buldu, kendi potasında ise 117 sayı gördü. Son maça göre bir miktar daha fazla sayı olmasını bekliyorum. Miami bir miktar defans ile oynayacağı için 114 sayıları bulması biraz zor.

İki takımın aralarında oynadığı son maçlara bakıldığında az sayı çıkmasını bekleyebiliriz. Üstelik karşılaşma yakın zamanda oynanmış ancak bu maçta daha fazla sayı bekliyorum. Bu yüzden tercihim 212,5 ÜST.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir