16.03.2019 Philadelphia 76ers – Sacramento Kings

Bu gece NBA‘de doğu konferansında 4. sırada bulunan Philadelphia 76ers ile batı konferansında 9. Sırada bulunan Sacramento Kings takımını ağırlayacak. Mücadele TSİ 02:00’da başlayacak. Bu maç için handikap +9,5 ve Sacramento takımında. Toplam sayı ise 232,5 olarak belirlenmiş. Toplam skordan anladığım sacramento takımının Philadelphia takımına sayı olarak cevap verebileceği.

Philadelphia 76ers takımında 3 sakat oyuncu listede bulunuyor. 2 kişi hastalık nedeni ile listede yer alıyor ve bu akşamki maçta oynayabilirler.Takım evinde oynadığı son 6 maçın 4 tanesini kazandı. Bu maçlarda 111 sayı ortalaması ile oynuyor. Ama rakip Sacramento olduğu için daha fazla sayı bulacaktır. Takım %53 handikaplı kazanma oranına sahip. Ortalama 116 sayı atıp, 108 sayı kendi potalarında görüyorlar. Evinde oynanan son 6 maçın 4 tanesinde ilk yarıları önde tamamlamış.

Sacramento takımında sakat oyuncu bulunmuyor. Takım ilk yarılarda garip bir performans göstererek kazanıyor veya handikapta kalıyor. Deplasmanda oynadığı son 6 maçın 5 tanesinde ilk yarıları önde tamamlamış. Deplasmanda handikaplı kazanma oranı %48 ve normal bir değer. 112 sayı atıp, 116 sayıya engel olamıyorlar. Toplam skor performansları ise 229 sayı olarak kaydedilmiş.

İki takımında ilk yarı performansları iyi durumda ancak bu maçta Sacramento takımından yana olmak istiyorum. Tercihim IY 2(+4,5) olarak yazıyorum. Maçı kaybedebilir ancak ilk yarı handikapta kalır.

Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder , bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir