12.03.2019 Houston Rockets – Charlotte Hornets

Batı konferansında 3. Sırada bulunan Houston Rockets evinde doğu konferansında 10. Sırada olan Charlotte Hornets takımını ağırlayacak. Müsabaka TSİ 03:00’da başlayacak. Houston 8 maçlık bir galibiyet serisi yakalamış durumda. Bu durumun öz güveni ile sahada olacak. Charlotte takımında ise işler pek iç açıcı değil. Handikap Charlotte takımında ve +8,5 olarak belirlenmiş. Toplam sayı skoru ise 223,5 olarak kayıtlara geçmiş.

Houston takımında sakat oyuncu bulunmuyor. Takım tam kadro parkede olacak. Güzel bir galibiyet serisi yakaladılar ve ciddi rakipleri devirdiler bu süreçte. Evinde %57 gibi bir handikaplı kazanma oranına sahip. 116 sayı ile karşı potayı sallıyorlar. Bu sayıda Harden‘ın payı yüksek. Kendi potalarında 110 sayı görüyorlar. Son maçlarında evinde oynadığı son 3 maç sayı ortalaması 115 olarak verilere yansımış. Son maçlarında ilk yarılarıda kazanıyor.

Charlotte takımında 4 kişi sakatlar listesinde ama notlarda oynayabilecekleri yazıyor. Oynayıp oynamayacakları koça kalmış. Takım çok dengesizleşti seri bir başarı, galibiyet gelmiyor. Son maçında Milwakuee Takımından 131 sayı yemesi bu durumu güçlendiriyor.Son iki deplasman maçında yüksek sayılar çıkarmış. Attığı sayı ortalaması 110 , yediği sayı ise 114 olarak gerçekleşmiş. Handikaplı kazanma oranı rakibine göre düşük ve %45.

Karşılaşmada Houston’ın kazanacağını düşünüyorum. Ama beklenen kadar sayı çıkmayacağı görüşündeyim. Bu nedenle tercihim 223,5 ALT.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir