10.03.2019 Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets

Doğu konfederasyonunun lideri Milwaukee Bucks evinde Charlotte Hornets‘ı ağırlayacak. Karşılaşma TSİ 05:00’da başlayacak. Milwaukee son maçında Indiana’yı 17 sayı farkla geçerken, Hornets Washington’u 1 sayı farkla devirmeyi başardı. İddaa otoriteleri bu maç için +12,5 handikabı Charlotte takımına vermiş. Toplam sayı limiti ise 228,5 olarak belirlenmiş.

Milwaukee takımında Brown ve Hill sakatlar listesinde ama sabah kendilerini parkede görebiliriz. Takım son 10 maçında 2 mağlubiyet aldı. 5 maçlık deplasman sonunda evinde Indiana’yı garklı geçti. Morallerinin yerinde olduğunu düşünüyorum. Takımın iç sahada handikaplı kazanma oranı %60. 120 sayı atıp 106 sayının geçişine izin veriyorlar. 226 sayı gibi toplam skor performansına sahipler. Milwaukee’nin kazanacağını düşünüyorum.

Charlotte Hornets takımında 2 sakat oyuncu listede yer alıyor. Takım son maçında Washington’u zorlansada geçti. Son 10 maçında 7mağlubiyeti bulunuyor. Ortalama deplasmanda 108 sayı atarken 113 sayıyı çemberlerinde görüyorlar. Handikaplı kazanma oranları rakibine göre düşük %46. Bu maçta Charlotte’un 112-116 sayı bulacağını düşünüyorum.

Taraf bahsinden bu karşılaşmada uzak duruyorum kazanama ihtimali yüksek bir takım var ve tempoyu belirleyip sayı farkını yönetebilir. Bu yüzden tercihim 228,5 ÜST.

Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir