10.03.2019 Miami Heat – Toronto Raptors

Ligde 2. Sırada yer alan Toronto Raptors ile  8. Sırada bulunan Miami Heat takımını parkede yer alacak. Müsabaka Türkiye saati ile 22:30’da başlayacak. Miami 4 maçlık bir galibiyet serisi yakalamış durumda. Toronto ise son maçını kazanmış ve seri başlatmak istiyor. İddaa otoriteleri bu maç için handikabı +1,5 olarak Miami takımına vermiş. Toplam skor olarak ise 218,5 sayı belirlemişler.

Miami takımı tam kadro sahada olacak çünkü sakat listeleri boş gözüküyor. Bu koç için sevindirici bir haber olsa gerek. Takımın kazandığı son 4 maçında sayı ortalaması 112 olarak hesaplanmış.  Evinde oynadığı son 3 maçta ise sayı ortalaması 119 olarak dikkat çekiyor. Evinde oynadığı son üç maçın ilk yarıları incelendiğinde 2 beraberlik bir galibiyet gözüküyor. Takım evinde sezon ortalaması olarak 107 sayı gibi bir değer yakalamışlar. Handikaplı kazanma oranı ise %44 olarak yansımış.

Toronto takımında sakat 2. Oyuncu var bunlardan biri Leonard, 11 martta parkelere dönmesi bekleniyor. Takım son maçında deplasmanda New Orleans’ı 104-127 yendi. Deplasmanda oynadığı son 3 maçın ikisinde ilk yarıları önde tamamladı. İlk yarılarda 56 sayı atıp 54 sayı kendi potalarında görüyorlar. Toplam skor performansları ise 219 sayı olarak gerçekleşmiş. Handikaplı kazanma oranı rakibi ile hemen hemen aynı ve %44.

Bu maç için ilk yarı seçeneği de değerlendirilebilir ancak benim tercihim 218,5 sayıdan ALT olacak. Miami takımının evinde oynaması ve son maçları kazanmasından dolayı bir miktar defans yapacağını düşünüyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir