09.03.2019 Charlotte Hornets – Washington Wizards

Bu gece Türkiye saati ile 03:00’da doğu konferansında 10. Sırada olan Charlotte Hornets ile 11. sırada bulunan Washington Wizards karşılaşacak. İki takım arasında şubat ayında oynanan son maçı Charlotte 123-110 kazanmıştı. Charlotte evinde oynadığı son 2 maçı kaybetti. Washington Wizards ise son oynadığı 2 maçı kazandı. Bu maç için handikap +5,5 sayı olarak Washington’a verilmiş. Toplam skor ise 234,5 sayı olarak iddaa verilerine geçmiş.

      Charlotte Hornet takımında sakat listesinde B. Biyombo görülüyor. Durumuna maç ssatinde karar verilecek. İç saha handikaplı kazanma oranı %51 olduğunu görüyorum. Toplam skor çıkarma başarıları ise 219 olarak veri bankalarına işlenmiş. Takım iç sahada 111 sayı atarken, 107 sayıya engel olamıyor. 2 maçlık mağlubiyetten sonra takım kendi evinde kazanmak isteyecektir. Kazandığı maçlarda ise ilk yarıları da önde tamamlamış. Miami karşısında takımın skorer isimleri Kemba Walker ve Frank Kaminsky 20 sayı ile bulunmakta. Bu maç içinde tablonun çok değişeceğini düşünmüyorum.

      Washington Wizards takımında 3 sakat oyuncu var ve D. Robinson dışında diğer oyuncuların oynamaları beklenmiyor. Takım son maçında Dallas’ı 132 sayı atarak geçti. Takımın handikaplı kazanma oranı %47, rakibine göre düşük. Toplam skor performansları ise 228 sayı. Ortalama 113 sayı atıp, 114 sayıyı kendi potalarında görüyorlar.

      Toplam skor tercihinde bu maç için bulunmak istemiyorum. Tercihim IY 1 (-2,5).

      Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir