08.03.2019 Portland T Blazers – Oklahoma City Thunder

Bu gece sabaha karşı TSİ 06:30’da 7 maçlık deplasman turunu tamamlayan Portland T Blazers evinde Oklahoma City Thunder takımını ağırlayacak. Oklahoma batı konferansında 3. Sırada yer alırken Portland takımı 4. Sırada yer almaktadır. İddaa otoriteleri bu maç için +3,5 handikap Oklahoma takımına verilmiş. Toplam sayı limiti ise 232,5 sayı olarak belirlenmiş. Toplam skorun yüksek olmasından anlaşılıyor ki bol sayılı bir müsabaka izleyeceğiz.

Portland takımında E. Turner sakat listesinde 9 marttan önce dönmesi beklenmiyor. Takım 7 maçlık deplasman turunu 2 mağlubiyet ile tamamladı. Bu uzun süreden sonra evinde seyircileriyle bütünleşmek isteyecektir. Son maçında Memphis takımına 120-111 kaybetti. Takımın iç sahada handikaplı kazanma oranı %65 ve ortalamanın üzerinde. Ortalama 115 sayıyı karşı potaya gönderirken kendi çemberlerinde 107 sayı görüyorlar. Son 7 maç sayı ortalaması ise 115 olarak kayıt edilmiş. Bu ortalamada bir sayı bekliyorum bu müsabakada.

Oklahoma takımında A.Roberson sakat olarak görülüyor ve 25 mart öncesi dönmesi beklenmiyor. Son 7 maçında 1 galibiyet aldı. Takım ortalama dış sahada 113 sayı atıp, 111 sayıya engel olamıyorlar. Handikaplı kazanma oranı rakibine göre düşük ve %52 olarak kaydedilmiş.

Toplam sayı skoru biraz yüksek geldiği için tercihimi IY 1 (-1,5) olarak yapıyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir