08.03.2019 Milwaukee Bucks – Indiana Pacers

      Bu gece Türkiye saati ile 04:00’da doğu konferansında lider olan Milwaukee Bucks ile 3.sırada bulunan Indiana Pacers karşılaşacak. Milwaukee 5 maç sonra evine dönecek.Bu 5 maçtan son 2 tanesini kaybetti. Indiana ise dün oynan maçta Chicago’yu 105-96 mağlup etti. Bu maç için handikap +10,5 sayı olarak Indiana’ya verilmiş. Toplam skor ise 221,5 sayı olarak iddaa verilerine geçmiş.

     Milwaukee Bucks takımında sakat listesine baktığımızda 3 oyuncu görüyoruz. Basın haberlerine göre oyuncuların oynayıp oynamayacağına maç saatinde karar verilecek. Takımın son oynadığı 5 maç sayı ortalaması 118 olarak görülüyor. Sayı yüksekliği rakip takımınıza göre de değişmekte. Son maçında Phoenix’e karşı ancak 105 sayı atabildi. İç saha handikaplı kazanma oranı %59 olarak dikkat çekiyor. Toplam skor çıkarma başarıları ise 224 olarak veri bankalarına işlenmiş.

     Indiana Pacers takımında 3 sakat oyuncu var ve oynamaları beklenmiyor. Son maçta olduğu gibi sayı öncüleri Bogdanovic ve Collison olacak. Takımın handikaplı kazanma oranı %45, rakibine göre düşük. Toplam skor performansları ise 213 sayı. Takımın son 5 maç sayı ortalaması ise 110 olarak gerçekleşmiş. İlk yarılar baktığımızda ise rakibine göre geride kalıyor. Rakibinin attığı ile Indiana’ın yediği sayı arasında 7 sayılık bir fark var. Hanidakap ise 5,5 verilmiş.

     İlk yarı tercihi cazip görülse de benim tercihim 221,5 ÜSTolacaktır.

     Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir