07.03.2019 Detroit Pistons – Minnesota Timberwolves

      Bu gece doğu konferansında altıncı sırada bulunan Detroit Pistons Takımı, batı konferansında onuncu sırada bulunan Minnesota Timberwolves takımını ağırlayacak. Karşılaşma Türkiye saati ile 03:00’da başlayacak. Detroit takımı son beş karşılaşmasından dört galibiyet çıkardı. Minnesota takımı ise son beş karşılaşmasından iki galibiyet çıkarabildi. Bu karşılaşmada handikap Minnesota takımında ve +5,5 sayıdır. Toplam skoru ise 224,5 olarak belirlenmiş.

      Detroit takımında iki oyuncunun sakat olduğunu görüyoruz. Oyuncuların oynayıp oynayamayacağına maç saatinde karar verilecek. Detroit son mağlubiyetini San Antonio takımına karşı deplasmanda aldı. Takımın iç saha handikaplı kazanma oranı düşük ve %41 olarak kayıtlara geçmiş. Ortalama 106 sayı atıp 105 sayı kendi potalarında görüyorlar. Toplam skor performansları ise 212 sayı.

      Minnesota takımında sakat bir oyuncu bulunuyor. Takım son maçında Oklahama’yı 131 sayı atarak geçti. Takımın son 5 deplasman sayı ortalaması 120 olarak görüyorum. Bu durum beni toplam skora yaklaştırıyor. Takım dış sahada 228 sayı gibi toplam skor performansına sahip. 111 sayı karşı potaya gönderirken, 117 sayıya engel olamıyorlar. Handikaplı kazanma oranı rakibine göre yüksek ancak ortalamaya göre düşük bir değer %44.

Handikaplı kazanma oranlarının düşüklüğü ve Minnesota takımının son sayı performanslarını göz önünde bulundurarak tercihimi 224,5 ÜST olarak yapıyorum.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir