07.03.2019 Charlotte Hornets – Miami Heat

Bu gece NBA’de doğu konferansında 8. Sırada bulunan Charlotte Hornets ile 9. Sırada bulunan Miami Heat karşı karşıya gelecek. Müsabaka Türkiye saati ile 03:00’dabaşlayacak. Bu maç için handikap Miami takımında ve +3,5olarak belirlenmiş. Toplam skor ise 219,5 sayı olarak yayınlanmış.

Charlotte son 5 maçından 1 galibiyet çıkarabildi. J. Macura’nın sakat olduğu bildirilmiş, ancak farklı kaynaklar maç anında karar verileceğini bildiriyor. Charlotte son maçında evinde Portland’a 8 sayı farkla kaybetti. Portlandilk periyottan itibaren önce devam etti sadece 3. çeyrekte Charlotte kurduğu baskı ile farkı 1 sayıya kadar indirdi. Bu maçta takımın en skorer ismi Jeremy Lamb 23 sayı kaydetti.Takım iç sahada %52 handikaplı kazanma oranına sahip. Maç başına sayı ortalamaları ise 112. Çıkardıkları toplam skor ise 220 sayı olarak kaydedilmiş.

Miami Heat takımı son 5 maçından 3 galibiyet çıkardı. Son olarak Atlanta’yı 1 sayı farkla yendi. Takımın morali iyi.  Golden Stat1e maçında attığı son saniye üçlüğündensonra artan bir performansa sahip Wade gibi bir oyuncuları var. Takımda D.Gragic sakat, en son Houston’a karşı oynadı ve 21 sayı ile karşı potayı sallamıştı. Takım dış sahada %55 handikaplı kazanma oranına sahip. Ortalama 105sayı atıp, 106 sayı potalarında görüyorlar. Son dış sahada oynadığı 5 maça baktığımızda ise ortalamanın 108 olduğunu göreceğiz. Bu durumu not etmenin faydası olacağını düşünüyorum.

Güzel bir maç olacağa benziyor. Bu maç için taraf bahsindense toplam sayı limiti daha çok dikkatimi çekiyor. Bu yüzden tercihim 219,5 ÜST olarak değerlendirmek istiyorum.

Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir