04.03.2019 Detroit Pistons – Toronto Raptors

Son 5 maçında 1 mağlubiyet alan 2 takım bugün salonda karşılaşacak. Müsabaka TSİ 02:00’da oynanacak. Detroit Pistons takımı San Antonio Spurs’e, Toronto Raptors ise Orlando takımına kaybetti. Hndikap Detroit takımında +4,5 olarak kararlaştırılmış. Toplam sayı limiti ise 219,5 olarak iddaa otoritelerinin elinden çıkmış.  Doğu konferansında Toronto 2. Sırada yer alırken, Detroit 6. Sırada yer almaktadır. Seyir zevki yüksek bir maç olacağa benziyor.

Detroit takımında sakat oyuncu bulunmuyor tam kadro parkede olacaklar.  Takım 36 sayı farkla deplasmanda Cavaliers’i devirdi.(93-129) Takımın son 10 maçında iddaa’nın verdiği sayı limitlerine göre maçlar üst olarak bitmiş. Birkaç maç hariç son oynanan oyunlara baktığımızda takımın yüksek sayı ortalamasında olduğunu görüyoruz. Ekibin handikaplı kazanma %39 ile düşük bir oran. Genel toplam skor performansı 211 olarak görülüyor.

Toronto takımında da eksik oyuncu bulunmuyor. Takım evinde Portland’ı 2 sayı ile geçti. (119-117) Bu maçta Leonard 38 sayı ile oynadı bu maçta da aynı performansı bekliyorum. Takım dış sahada 111 sayı atmakta ve 108 sayı kendi potalarında görmekteler. Handikaplı kazanma oranı %45 olarak istatistiklere yansımış.  İddaa’nın verdiği sayı limitlerine göre son 9 maçın 3 tanesi üst olarak bitmiş.Takım son maçlarında 110 sayı üzerinde oynamakta.

Takımlarda eksik oyuncu olmaması ve son maçlarındaki sayı ortalamasına baktığımda tercihimi 219,5 ÜST olarak yapıyorum. Houston’ın defans yapma ihtimali var ancak bunun yeterli olmayacağını düşünüyorum.

Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir