03.03.2019 Phoenix Suns – LA Lakers

Batıda 10 sırada yer alan Lebron’lu LA Lakers ile son sırada yer alan Phoenix Suns karşı karşıya gelecek. Maç TSİ 05:00’da başlayacak. Son maçlara bakarsak Lebron’u playofflarda göremeyeceğiz. Handikap Phoenix takımında ve +6,5. Toplam skor ise 232,5 olarak belirlenmiş.

Phoenix Suns takımında tek sakat oyuncu var ve durumuna maç saatinde karar verilecek. Takım son maçında New Orleans’a karşı evinde kazandı ama önceki maçlarındaki performansları pek iç açıcı değil. Handikaplı kazanma oranları %42. İlk yarılarda 51 sayı atıp 56 sayıya engel olamıyorlar. Son maçlarında da işk yarı performansları iyi değil. Takım Son maçında kazandıkları için bir miktar motive olduklarını düşünebiliriz.

LA Lakers takımında 2 sakat oyuncu var. L. Stephenson durumuna maç saatinde karar verilecek. Diğer oyuncunun 9mart önce dönmesi düşünülmüyor. Takımın deplasmanda toplam skor performansı 227 olarak dikkat çekiyor. 112 sayı ile rakip potanın tozunu alıyorlar. Kendi çemberlerinde ise 115 sayı görüyorlar. İlk yarı rakamları rakibine göre iyi olsada son maçlarında ilk yarı başarısı ön plana çıkmıyor.

İlk yarı performansları değerlendirildiğinde tercihimi IY 2. (-3,5) olarak yapıyorum.

Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir