03.03.2019 Indiana Pacers – Orlando Magic

Bu gece Indiana son maçında Golden state’i deviren Orlando Magic takımını ağırlayacak. Karşılaşma TSİ 03:00 başlayacak. Her iki takımda 1 günlük ara sonrasında parkede olacaklar. Indiana ligde Toronto’nun altında 3. Sırada yer alırken, Orlando 9. Sırada yer alıyor. İddaa otoriteleri bu maç için 210,5 toplam sayı limiti belirlemiş. Handikap ise + 4,5 ile Orlando takımında.

Indiana takımında 4 sakat oyuncu listede yer alıyor ancak listeden 3 kişi maç saatinde oynayıp oynamayacaklarına karar verilecek. Indiana son maçında Minnesota’yı 7 sayı farkla 122-115 yendi. Takımın handikaplı kazanma oranı iç sahada %59. 108 sayılık bir rakip potayı sallama ortalamasına sahipken, 100 sayıya engel olamıyorlar. Sanki biraz evinde defans yapmayı seviyor. Ancak son maçlarında 110 sayıya engel olamıyorlar. Orlando bu duruma karşılık verip 100-108 sayı bulacağını düşünüyorum.

Orlando takımında 3 sakat oyuncu bulunuyor. Takım dış sahada rakibi ile aynı %59 gibi handikaplı kazanma oranına sahip. Dış sahada ortalama 104 sayı atıyor ve kendi potalarında aynı sayıyı görüyorlar. Toplam skor performansı ise 209 sayı olarak kayıt edilmiş. Son zamanlardaki performansıda 103 sayı civarında. Son maçında Güçlü kadroya sahip olan Golden State’e karşı kazandığınıda unutmayalım.

Maçın biraz defans ağırlıklı oynanacağını tahmin ediyoruz ancak belirlenen sayı limitini aşacağını düşünüyorum. Bu yüzden tercihim 210,5 ÜST olacaktır.

Kendinizi üzecek miktarlardaki bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, bol şans dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir