03.03.2019 Boston Celtics – Houston Rockets

Son 4 maçından 1 galibiyet çıkaran Boston ile son 4 maçını kazanan Houston bugün karşı karşıya gelecek. Müsabaka Türkiye saati ile 23:30’da başlayacak. Bu maçta handikap +2,5 ile Houston takımında. Toplam sayı limiti ise 226,5 sayı olarak belirlenmiş. İki takımda kendi konferanslarında 5. Sıradalar. Boston 38 galibiyet 25 yenilgi, Houston 37 galibiyet 25 yenilgi bilgilerine sahip.

Boston Celtics takımında Aron Baynes’in durumuna maç saatinde karar verilecek. Bu oyuncu dışında başka sakat oyuncuları bulunmuyor. Boston son maçında 11 sayı farkla Washington’u geçti. Bu maçta İddaa’nın verdiği sayı limiti aşılmadı. Hatta Boston’ın son üç maçında sayı limitleri aşılmadı. Takım iç sahada 113 sayı ortalamasına sahip. %57 handikaplı kazanma oranına sahip. Takım Washington’a karşı maçı baştan sona önde götürdü. Washington’un ilk yarı sonu ve 3. Periyotta kazanmak için yaklaştı ancak başaramadı. Takımda moraller iyi gözüküyor.

Houston Rockets takımında sakat listesine baktığımızda birkaç ismi görüyoruz ancak bu oyuncuların durumu maç saatinde belli olacak. Takım son maçında 3 sayı farkla Miami takımına karşı galip geldi. Takımın son 2 maçında sayı limitleri aşılıyor. Takımın dış sahada handikaplı kazanma oranı rakibine düşük ve %45 olarak kaydedilmiş. Ortalama 108 sayı atıp 107 sayıya engel olamıyorlar. Boston sahasında oynanan son 10 maçın 6’sını Houston kazanmış durumda.

Handikap Houston takımına verilmiş ancak takımın handikaplı kazanma oranı rakibine göre düşük bu durum beni sayı tercihi yapmaya yöneltiyor. Sakatlıkların ciddi boyutta olmaması ve takım motivasyonlarının iyi olmasından dolayı tercihim 226,5 ÜST olacak.

Kendinizi üzecek bahislerden uzak durmanızı tavsiye eder, iyi seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir